Regent's University London
Regent's University London

location

Regent's University London Location

London

Regent's University London Regent's University London

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Regent's University London

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1980
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Psikoloji, Sosyal Bilimler
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1980
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Psikoloji, Sosyal Bilimler

Genel Bakış

Reagent’s University London, Londra’nın Reagent’s Park ve Marylebone bazlı çok kozmopolitan bir topluluğa sahip tek bağımsız ve kar amacı gütmeyen üniversitesidir. Reagent’s Park’taki 11 hektarlık özel bir bahçenin içinde yer alan kampüs, bu Avrupa şehrinin sunduğu heyecan verici herşeye kolayca ulaşılabileceğiniz bir konumdadır.

Öğrenciler destekleyici, kişisel bir ortamda eğitim görüp global düşünen ve çalışan girişimciler ve liderler olarak iş hayatlarına devam ederler. Londra’nın merkezinde Üniversiteye ait harika kalitede yurtlar bulunmaktadır. Reagent’s evinizden uzaktaki küçük ve samimi eviniz olacaktır ve 140’tan fazla milletten gelen öğrencileri gururla ağırlamaktadır.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Reagent’s University London, tüm öğrencilere sunulan hizmetlerin yanında kampüs içersinde tam kapsamlı bir öğrenci destek hizmeti de sunmaktadır.

Kariyer ve İş İlişkilerine adanmış bir ekip ayrıca kariyer hedeflerinize ulaşabilmeniz için size yardımcı olacak kariyer eğitimi, bilgi, tavsiye ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Buna kapsamlı bir kariyer danışmanlığının yanı sıra staj ve mezuniyet sonrasında iş bulma konusunda yardım da dahildir.

Konaklama

Reagent’s University London, kampüs içinde ve dışında üniversite tarafından işletilen yurtlarda konaklama imkanı sunmakla birlikte özel konut bulmanızda da yardımcı olmaktadır.

Kampüs içi yurtlar bahçelere, göle ve etrafındaki parka bakan Reagent’s Park’ın güzel ve yeşil arazisinde yer almaktadır.Seçenekler arasında çoğu ortak banyo ve mutfak olanaklarına sahip tek kişilik, iki kişilik ve üç kişillik odalar bulunmaktadır. Üniversite tarafından işletilen kampüs dışı konaklama yerleri ise, üniversiteye kolay erişebileceğiniz yerlerde bulunan apartmanlar veya yurtlardır.

Lokasyon

Kampüsler okulun bağımsız ruhunu yansıtmaktadır. Royal Reagent’s Park’ta yer alan ana kampüsün özel alanı hareketli merkez Londra’nın kalbinde yeşil bir cennettir ve öğrencilere özel bir deneyim sunar. Marylebone kampüsü, Reagent’ın tipik özellikleri olan yakınlık ve bireyselliği yansıtan, girişimcilik ve şirket ruhunu destekleyen bağımsız işletmeler tarafından yaratılmıştır.

Kampüsler, bu heyecan verici Avrupa şehrinin sunabileceği herşeye kolaylıkla erişilebilecek mesafededir. Londra’nın merkezine, şehrin ünlü tiyatrolarına, galerilerine ve müzelerine , ayrıca ana spor ve eğlence mekanlarına yakındır..

Reagent’s “evden uzak ev” gibi hissetmeniz için yeterince küçük ve samimidir. Kampüsteki 5.000’in altında öğrencisiyle, eğitim kadrosu ve öğrenciler birbirlerini ismen tanıma ve birebir iletişim kurma imkanını yakalarlar.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi