Marine Learning Alliance
Marine Learning Alliance

location

Marine Learning Alliance Location

South England

Marine Learning Alliance

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Plymouth, England
Kuruluş Tarihi 2012
Öne Çıkan Bölümler Denizcilik, Gemicilik Yönetim ve İşletmesi Çevrimiçi Uzaktan Eğitim
Temel Bilgiler
Lokasyon Plymouth, England
Kuruluş Tarihi 2012
Öne Çıkan Bölümler Denizcilik, Gemicilik Yönetim ve İşletmesi Çevrimiçi Uzaktan Eğitim

Genel Bakış

Marine Learning Alliance (MLA), Denizcilikle ilgili konular, hidrografi ve Gemicilik yönetimi ve işletmesi üzerine uygun fiyatlı ve anlaşılabilir çevrimiçi uzaktan eğitim diploması ve eğitim dersleri sunmaktadır. Bütün dersler hayatınıza uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır ve hem lisans hem yüksek lisans seviyesinde kariyer odaklı çevrimiçi derslerle eğitim görebilirsiniz.

MLA, öğrencilere kendilerini bu işe adamış eğitmenlerden ve kariyer danışmanları da dahil olmak üzere başarıya ulaşmaları için ihtiyaçları olan her türlü desteği vermektedir.Deneyimli çevrimiçi eğitim tasarımcıları size MLA’da aldığınız eğitimi hem kapsamlı hem ilginç bir deneyim haline getiren bir çok ilgi çekici ders materyalini sunmaktadır. Yüksek kaliteli denizcilik ders materyalleri, yüksek düzeyde etkileşimle birleştiğinde sonuç yüksek dersten geçme oranları olarak yansımaktadır.

MLA güçlü denizcilik ve gemicilik işletme ve yönetimi rotalarına ve dünyanın önde gelen denizcilik okullarından biri olan Plymouth University ile köklü bir ilişkiye sahiptir. Eğitim kadrosundaki yüksek kaliteli akademisyenler senelerin endüstri deneyimine sahiptirler ve profesyonel alanlarında çok saygındırlar. Uzaktan eğitim üzerinden size en yeni teknolojilerin de yardımıyla heyecan verici, ilgi çekici ve son derece uygun ders materyalleri sağlanarak lisans veya yüksek lisans diplomanıza giden yolda istediğiniz zaman istediğiniz yerde kaliteli bir eğitime sahip olabilirsiniz.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Tüm uzaktan eğitim lisansı öğrencileri, profesörleri ve diğer sınıf arkadaşları ile yüksek düzeyde bir iletişime sahiptir. Forumlar ve tartışma panoları sınıf arkadaşları arasında günlük iletişime yönlendirir ve yarı zamanlı eğitim gören öğrencilerin arkadaşlarıyla biraraya gelip sanal çalışma grupları oluşturmalarına çok sık rastlanmaktadır. Mevcut olarak 50 farklı ülkeden 400 öğrenci programlara kayıtlıdır.

Sıralama

2014’te Times Higher Education Award for Outstanding Employer Engagement kazananı.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi