European School of Economics
European School of Economics

location

European School of Economics Location

London

European School of Economics European School of Economics

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

European School of Economics

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1989
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1989
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama

Genel Bakış

The European School of Economics (ESE), 21. Yüzyılın uluslararası business okuludur. Londra, Milano, Floransa, Roma, Madrid ve New York’ta olmak üzere dünya çapında altı kampüs ile uluslararası işletme ve ekonomi alanında özel bir İngiliz yüksek öğrenim kuruluşudur.

The European School of Economics, uluslararası pazarlama, finans, yönetim ve medya & iletişim alanlarında benzersiz Bachelor, Master ve MBA programları ile ikram, turizm, sanat ve kültür, bankacılık ve finans, müzik endüstrisi, film yapım sektörü, etkinlik yönetimi, moda ve lüks ürünler, dijital pazarlama ve e-business, spor ve gayrimenkul gibi 21. yüzyılın en çağdaş iş sektörleri üzerine kısa, profesyonel ve uygulayıcı dersler sunmaktadır.

ESE, günümüzün rekabetçi iş piyasasında genç profesyonellerin, kişisel ve mesleki hayallerinin özdeşleştirilmesinde ve gerçekleştirilmesinde yardıma ihtiyacı olduğuna inanmaktadır. Bu sebeple ESE öğrencilerinin tutkularını tanımlayarak başlayıp kariyerleri için çizecekleri yollarını belirledikleri bu yolculukta onlara sağladığı kişiselleştirilmiş stajlar, ek atölye çalışmaları, konuk eğitmenler ve şirket gezileri ile yardımcı olur(stajlar tüm lisans programlarının ayrılmaz bir parçasıdır, isteğe bağlı olmasına rağmen kısa ders programlarından sonra şiddetle tavsiye edilmektedir).

ESE’nin güçlü uluslararası karakteri, pragmatik yaklaşımı ve kendini geliştirme ve istihdam edilebilirlik üzerine olan odağı sayesinde ESE mezunları uluslararası pazarlama, finans, iletişim ve yönetim alanlarında liderlik pozisyonları için hazır, piyasadaki en rekabetçi iş profesyonelleri arasındadır.

The European School of Economics birçoğu FORTUNE ilk 100’e girmiş 1500’den fazla uluslararası şirket ile ilişkiler kurarak ESE öğrencilerinin rekabetçi üniversite stajlarında avantaj sağlamaktadır.

Sınırları olmayan bir okul olarak European School of Economics yükseköğretimde yeni bir konsepttir. Akademik mükemmellik, enternasyonellik ve pragmatizmi birleştiren ESE diploması ve sertifika programları, yeni nesil liderleri ve girişimcileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

 • Yurtdışında eğitim ve dönem/yıl başında dünyanın dört bir yanındaki altı Europen School of Economic merkezleri arasında geçiş şansı
 • 60’tan fazla farklı milliyetlerden gelen öğrencilerin arasında eğitim görerek, akademik kredi için yabancı dil eğitimi alarak gerçek bir uluslararası deneyimin parçası olun
 • Öğrenmek, sosyal ağ kurmak ve yaşam boyu sizinle olacak arkadaşlar edinmek için çok değerli fırsatlar yaratan küçük sınıflardan ve birebir derslerden faydalanın
 • Moda, lüks ürünler, etkinlik, müzik, finans, spor, sanat, medya ve iletişim, insan kaynakları, gayrimenkul ve daha bir çok farklı çağdaş sektörlerde uzmanlaşın
 • ESE’nin dünya çapında 1.500’den fazla lider kuruluşlardan oluşan uluslararası ağının içinden bir tercih yaparak stajınızı tamamlayın ve iş tecrübesi kazanın

Konaklama

Enternasyonel yetkililer, öğrencilere anlaşmalı farklı kuruluşlar arasından konaklama yerlerini seçmelerinde yardımcı olacaklardır.

Lokasyon

Europen School of Economics’in Londra, New York, Roma, Milano, Floransa ve Madrid’de merkezleri bulunmaktadır.Londra çok çeşitli galerileri, müzeler, tiyatro ve barlarıyla içinde yaşadığınız süreçten keyif almanıza olanak sağlayan dünyanın kültürel açıdan en zengin şehirlerinden biridir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi