Hereford College of Arts
Hereford College of Arts

location

Hereford College of Arts Location

Central England

Hereford College of Arts

location

Img

Central England

ADD TO FAVOURITES

Hereford College of Arts

Temel Bilgiler
Lokasyon Hereford, England
Kuruluş Tarihi 1851
Öne Çıkan Bölümler Sanat & Tasarım, Fotoğrafçılık
Temel Bilgiler
Lokasyon Hereford, England
Kuruluş Tarihi 1851
Öne Çıkan Bölümler Sanat & Tasarım, Fotoğrafçılık

Genel Bakış

Hereford College of Arts, öğrencilere sanat, tasarım ve müzik alanında bir dizi program sunan, ülkede bulunan dört uzman sanat okulundan biridir. İki kampüsüyle foundation, lisans ve lisansüstü seviyelerinde bölümler sunmaktadır ve kadrosunun çoğu sanatçı ve tasarımcılardan oluşmaktadır. BA(Hons) seviyesindeki bölümler Contemporary Design Crafts, Graphic & Media Design and Illustration’ ı içermektedir ve Contemporary Crafts and Fine Art üzerine iki lisansüstü programı da bulunmaktadır.

Hereford’un Short Course programı bir takım öğrenim ve eğlence olanakları sunarken, işletmeler düzenli olarak okulla iletişime geçerek öğrencileri ürünleri ve hizmetleri için tasarım yapmaya ya da iş veya staj pozisyonlarında yer almaya davet ederler.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Hereford College of Arts, okuldaki konaklamanızın olabildiğince konforlu olmasını sağlamak için bir takım hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler sağlık, finans, IT, konut ve kariyerle ilgili soru ve sorunlarla destek sağlamayı amaçlar. 2015 yılında Hereford College of Arts, bilgi, tavsiye ve rehberlik sağlayan kurumlar için ulusal bağlamda kaliteyi tanımlayan matrix Standard damgasını almıştır.

Lokasyon

Hereford, Birmingham, Cardiff ve Bristol gibi büyük merkezlere yakın, samimi bir şehirdir. Canlı performans sahnesi birçok müzik, komedi ve bağımsız filme ev sahipliği yaparken Borderlines Film Festival ve Hereford Photography Festival okuldaki eğitiminize katkıda bulunacaktır. Zevkleriniz ve ilgi alanlarınız her ne olursa olsun Herefordshire’da size uygun birşey bulabilirsiniz.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi