Keele, İngiltere'deki en hesaplı öğrenci şehirlerini ödülle taçlandırdı.

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Keele, İngiltere'deki en hesaplı öğrenci şehirlerini ödülle taçlandırdı.

12 July 2017

Marbles.com tarafından üniversite yaşamındaki masraflar üzerine yeni bir araştırma yapılmış ve Keele Üniversitesi’nin Birleşik Krallık’daki en ucuz üniversite yerleşkesi olduğunu ortaya koymuştur.

Keele aynı zamanda 2016 yılı için sinema ve kira fiyatları için rekabetçilik açısından öğrenciler için bütçe dostu listesinin de tepesinde yer almıştır. Listenin ulaşım ücretleri konusundaki zirvede yer alan ismi ise Dundee. Yanı sıra listede Loughborough en ucuz sinema bileti alanında Essex ise spor salonu ücretleri konusunda zirvesinde yer alan isimleridir. Araştırmalar sonucunda da Queen Mary Üniversitesi’nin ise Londra’da ki en ucuz üniversite olduğu ortaya çıkmıştır.

Her bir üniversitenin sırasını belirlerken Marbles.com tarafından haftalık kira, spor salonu üyeliği ücretleri, sinema, vergiler ve yemek fiyatları gibi belirli alanlarda puanlama yapılıp en son ortalama puanlar ortaya konulmuştur.

Eğer Eylül 2017’de Birleşik Krallık’daki üniversitelerde eğitim alma fikri ilginizi çekiyorsa ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi