İngiliz üniversiteleri 2018 QS World University Subject Rankings’de üstün başarı gösterdi

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

İngiliz üniversiteleri 2018 QS World University Subject Rankings’de üstün başarı gösterdi

5 March 2018

QS World University Subject Rankings 2018’deki listelenmiş 48 konudan 10’unda en yüksek sırada yer alan İngiliz üniversiteleri bu haftayı kutlamalarla geçiriyor.

 University of Oxford Anatomi & Fizyoloji, Arkeoloji, Sanat & Beşeri Bilimler, İngiliz Dili & Edebiyatı ve Coğrafya konularında dünyadaki en iyi üniversite konumunu korurken, Oxbridge’ in rakibi Cambridge Amerika’nın ağırsikleti Harvard’dan Antropoloji konusunda liderliği kaptı.

Loughborough University (Spor), Royal College of Art (Sanat & Tasarım), University of Sheffield (Kütüphane ve Bilgi Yönetimi), UCL Institute of Education (Eğitim) ve University of Sussex (Gelişim Çalışmaları) dünyanın en iyileri arasına girmeyi başaran diğer İngiliz üniversiteleridir.

Eğer siz de İngiltere’de eğitim görmek istiyorsanız, bugün ücretsiz danışmanlık randevusu alın. Nerede, ne okumanız gerektiğine dair uzman başvuru danışmanlığı sağlayarak, yukardaki üniversitelere başarılı bir başvuru yapmanıza yardımcı olabiliriz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi