Essex Uluslararası Yüksekokulunda 2018 Güz Dönemi Kayıtları

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Essex Uluslararası Yüksekokulunda 2018 Güz Dönemi Kayıtları

20 February 2018

University of Essex  Uluslararası Yüksekokulu 2018 güz döneminde başlayacak bölümler için başvurular şimdi açıldı.

Essex’in Colchester kampüsünde yer alan Yüksekokul, Hümaniter Bilimler, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler bölümleri için, başarıyla tamamlandığı takdirde Essex’te 1. Sınıf lisans programlarına ilerlemelerini sağlayacak Hazırlık Sertifika programları sunmaktadır.

Kaplan’la iş birliği içersinde olan Yüksekokul ayrıca İşletme ve Ekonomi bölümleri için, başarıyla tamamlandıkları takdirde Essex’te bir lisans programının 2. Yılına ilerlemelerini sağlayacak Uluslararası Birinci Yıl programları da sunmaktadır. Yüksek Lisans programlarına ilerleyebilmek için Kaplan, hem uluslararası hem Avrupalı öğrencilere yönelik, Hümaniter Bilimler, Fen ve Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler bölümleri için Yüksek Lisans Öncesi programlar sunmaktadır.

Essex kısa süre önce Teaching Excellence Framework’te en yüksek Altın derecesine layık görülmüştür ve burada eğitim görmek hakkında daha fazla bilgi almak için bizden ücretsiz bir danışmanlık servisi alabilirsiniz.

 

 

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi